Triumph introduceert een aantal nieuwe kleurstellingen op de Tiger 900's, Scramblers, Rocket 3's en Street Triples.
Triumph introduceert een aantal nieuwe kleurstellingen op de Tiger 900's, Scramblers, Rocket 3's en Street Triples.
Ook in Hinckley is het vizier nu al op volgend motorseizoen gericht. In de aanloop naar het échte grote nieuws, komt Triumph met het bericht dat een aantal modellen er voor het modeljaar 2026 nieuwe kleurstellingen bij krijgen. Hieronder een overzichtje van die nieuwe kleuren.
Naast Pearl Metallic White/Phantom Black introduceert Triumph ook de kleurstelling Lava Red Gloss/Storm Grey op de Speed 400 voor 2026.
De Scrambler 400 X komt in 2026 ook in Baja Orange/Aluminium.
De Street Triple 765 R komt in 2026 in het nieuwe Phantom Black.
De RS-versie van de Triumph Street Triple 765 komt voortaan standaard in de kleurstelling Granite.
De Triumph 900 GT en GT Pro zijn voor modeljaar 2026 leverbaar in Sapphire Black en Snowdonia White/Sapphire Black.
Voor modeljaar 2026 introduceert Triumph de kleurstellingen Sapphire Black/Triumph Performance Yellow en Snowdonia White & Graphite op de Tiger 900 Rally Pro.
De Scrambler 1200 X komt voortaan ook in Matt Khaki Green.
Ook de Rocket 3 Storm-varianten krijgen nieuwe kleuren voor 2026.
De GT-versie komt voortaan ook in Matt Sapphire Black/Satin Granite.
De R-variant van de Rocket 3 Storm is er nu ook in Satin Baja Orange and Matt Sapphire Black.
Tekst: BJ
Bron: persbericht Triumph Motorcycles